מפעלים

No data was found
קרא עוד >

המשק הישראלי נמצא בצמיחה מתמדת ובשנים האחרונות אנו רואים עליה בצורך במגוון רחב של מפעלים ואתרים לוגיסטיים. הקמת מפעל איננה מלאכה פשוטה וטומנת בחובה לא מעט אתגרים הן מבחינה בירוקרטית והן מבחינה פונקציונאלית ואדריכלית. באמצעות הקמה ו/או הרחבה של מפעל אנו משפרים ומייעלים אלפי מונים את תהליכי הייצור לצד התהליכים העסקיים ונמצאים תמיד בקדמת הבמה. אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות אודות הקמת מפעלים – בדיוק לשם כך אנחנו פה לעשות לכם סדר.

"האם הממשלה מערימה קשיים בהקמת מפעלים?"

הדעה הרווחת היא שכמעט בלתי אפשרי לפתוח עסק ו/או מפעל בישראל מבלי לקבל כתף קרה ולהתחיל מלאכות בירוקרטיות שלא נגמרות ואנשים רבים תוהים האם הממשלה והרשויות השונות מערימות קשיים בהקמת מפעלים. אנו למדים כי משרד הכלכלה והתעשייה עובד ללא לאות על מנת לצמצם את הבירוקרטיה ככל האפשר, לשפר את תנאי הסביבה העסקית ולעודד השקעות ויזמות בתעשייה הישראלית המתפתחת. כיום ניתן למצוא צוות בין-משרדי במשרד האוצר אשר עובד יחד עם משרד הכלכלה והתעשייה אפשר תפקידו לשפר את הסביבה העסקית. אם עד לא מזמן הקמת מפעל היה לוקח בין 4-5 שנים הרי שהיום אפשר לבצע את הפעולה במחצית מן הזמן ובעבודה עם חברה המתמחה בתחום גם בפחות זמן.

כמו כן אנו רואים כי ישנם מענקים מטעם רשות ההשקעות והרשות לחדשנות אשר עוזרים ליזמים ובעלי חברות לחסוך כסף רב בהקמת המפעל וליהנות מהטבות מיסוי נוספות.

מה הפעולות הנעשות יחד עם חברה המתמחה במלאכת ניהול פרויקטים למפעלים?

ניהול פרויקטים למפעלים הינו שם כולל למגוון רחב של פעולות המתבצעות במטרה להבטיח את מלאכת בניית המפעל, את תפקודו תוך כדי הסתכלות ממבט-על על הנעשה בשטח. בשלב הראשוני נעשים תיאום מטרות וציפיות אל מול מזמין העבודה, לאחר מכן עובדים בעלי המלאכה יחד עם אדריכלים מן התחום ומתכננים תוכנית עבודה מפורטת ומסודרת אשר תעזור לכם לשפר את התהליכים בצורה משמעותית ולהגדיל את התפוקה העסקית.

בתוכנית זו יפורטו לא מעט נושאים, לרבות – תהליכי הייצור, אחסנה ושינוע והדרכים הטובות והאיכותיות ביותר ליישמן במפעל. תיבדק סביבת העבודה ויבוצע תכנון מקיף ומלא מבחינה אדריכלית ופונקציונאלית של המבנה. כמו כן, החברה תדאג עבורנו ליצירת תשתיות מתאימות לשם המלאכה ותלווה אותנו כל הדרך לקבלת אישורים ורישיון עסק מן הרשויות הרלוונטיות.

העבודה תעשה בצורה מקצועית תוך כדי יישום של הסטנדרטים הגבוהים ביותר בעולמות הבנייה והתכנון ותסופק בשקיפות מלאה תוך כדי עמידה במסגרת התקציב ובלוחות הזמנים.

אילו אנשי מקצוע אנו פוגשים במהלך הקמת מפעל?

כפי שכבר הצלחתם להבין הקמת מפעל איננה מלאכה פשוטה וטומנת בחובה לא מעט בירוקרטיה ועבודה אל מול גופים ונותני שירות רבים. בין אנשי המקצוע אותם אנו נפגוש ניתן לראות:

  • אדריכלים המתמחים במבני תעשייה – במהלך הקמת מפעל אנו נפגוש אדריכלים המתמחים במבני תעשיה. אלו הלכה למעשה יהיו אנשי המקצוע והתכנון שלנו לאורך כל הפרויקט – אנו נרצה לעבוד עם אדריכל המתמחה במבני תעשייה מאחר ומבנים אלו שונים ממבנים המיועדים למטרות מגורים. אדריכל המתמחה במבנה תעשייה ידע לאפיין יחד איתנו את הצרכים שלנו ולבנות עבורנו תוכנית עבודה מפורטת ומסודרת לשם המקת המפעל – לצידם של האדריכלים אנו נראה מהנדסי בנייה המתמחים גם הם במבני תעשיה.
  • רשויות – במהלך הקמת מפעל אנו נפגוש את הרשויות לא מעט פעמים – אלו יכולות להיות הרשויות המקומיות ו/או רשויות ממשלתיות לשם קבלת כל הרישיונות וההיתרים. כמו כן לפעמים יכולה להיות התנגדות ציבורית להקמת המפעל שלנו ובמקרה זה אנו נרצה לעבוד עם חברה המתמחה בהקמת מפעלים אשר תלווה אותנו משפטית.

לצד כל אלו אנו נפגוש אנשי מקצוע נוספים לרבות מנהלי פרויקטים, עורכי דין ושאר בעלי מקצוע מן העולם התכנוני והמשפטי. יחד עם זאת אנו ממליצים לכם לעבוד עם חברה המתמחה במלאכת ניהול פרויקטים למפעלים – חברה זו תדע לאפיין את הצרכים שלכם וללוות אתכם מן השלב התכנוני ועד גמר המלאכה כך שלא תצטרכו למצוא את עצמכם עובדים עם מספר נותני שירות במקביל.

ניהול פרויקטים למפעלים – החשיבות בעבודה עם חברה המתמחה בתחום

אנו מאמינים כי הדרך הנכונה להצלחה נעשית עם חברה המתמחה בתחום, כאשר אנחנו עובדים עם חברה המתמחה בתחום אנו יכולים להיות רגועים מאחר וכל השירותים אותם אנו צריכים ינתנו לנו במעטפת מלאה תחת קורת גג אחת. אנו רואים חשיבות לעבודה עם חברה המתמחה בתחום וישנם מספר היבטים עליהם אנו נרצה לשים את הדגש:

  • ניסיון לצד ותק – אנו נרצה לבדוק שהחברה שאיתה אנו עובדים הינה חברה בעלת ניסיון לצד ותק בעולמות הבנייה והתכנון ומספקת שירותי בנייה לבתי עסק ומפעלים משלב השלד ועד הגמר. חברה בעלת ניסיון לצד ותק תדע איך לגשת אל המלאכה בצורה נכונה ותספק עבורנו מעטפת מלאה.
  • מוניטין – אין מן הנמנע שחברה אשר צברה לעצמה ניסיון לצד ותק צברה לעצמה גם מוניטין, אנו נרצה לעבוד עם חברה בעלת מוניטין חיובי וחוג לקוחות עשיר.
  • התמחות בהקמת מבני תעשייה – אנו נרצה לבדוק שהחברה איתה אנו עובדים מתמחה בהקמה של מבני תעשייה ומפעלים – עלינו לזכור שהקמה של מבנים אלו שונים אלפי מונים מהקמה של בתי מגורים לכן לא כל אדריכל יתאים למלאכה.
  • עמידה בלוחות זמנים ותקציב – אנו נרצה לעבוד עם חברה אשר שמה לעצמה סטנדרט גבוה הן ברמת הביצוע והן ברמת השירותיות – עמידה בלוחות זמנים ותקציב הינם בגדר חובה.

בניית מפעלים – עלות הקמת מפעל חדש

אתם מעוניינים להקים מפעל חדש ו/או לשפץ את המפעל הקיים ותוהים מה העלות של הקמת מפעל חדש. מאחר וכל מפעל שונה באופיו, גודלו, היקפו ובצרכים הפונקציונאליים שלו אנו למדים כי לא ניתן לאמוד את המחיר מראש. יחד עם זאת אנו ממליצים לכם לגשת אל חברה המתמחה בתחום אשר תאפיין יחד איתכם את הצרכים שלכם ותוציא עבורכם הצעת עבודה מפורטת ומסודרת לצד הצעת מחיר.

אמרתם הקמתם מפעלים אמרתם א.א.י הנדסה

במקרה של הקמת מפעלים אנו מאמינים שאין מנוס מאשר לפנות אל בעלי המקצוע הטובים ביותר במלאכה. חברת א.א.י הנדסה נוסדה בשנת 1996 על ידי שמעון יצחק והפכה כבר מזמן לבחירתם הטבעית של אלפי יזמים, בעלי חברות ועסקים בישראל. החברה צברה ניסיון עשיר פרויקטי בנייה ושיפוץ של מסעדות, חנויות, משרדים ובתי מלאכה ומציעה לקהל לקוחותיה שירות מקיף ומלא – משלב השלד ועד שלב הגמר לצד ליווי ללא פשרות לאורך כל התהליך.

א.א.י הנדסה בע"מ עובדת ללא לאות על מנת ליישם את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בעולמות התכנון והביצוע ומספקת לקהל לקוחותיה שירות מקצועי בשקיפות מלאה לצד גימור איכותי, פונקציונאליות ללא פשרות ועמידה בתקציבים ובלוחות זמנים.

החברה כיום עובדת עם כ – 14 עובדים מיומנים לצד עשרות קבלני משנה ונותני שירות מן המובילים בעולמות התכנון והביצוע ומספקת שירותי בנייה למשרדים, בתי עסק, רשתות קמעונאיות, קליניקות, מרפאות והרשימה כמובן עוד ארוכה.

אנו מזמינים אתכם לשיחת אפיון בה נבין את הצרכים שלכם ונתקדם יחד אל מפעל חכם, פרודוקטיבי ויעיל יותר – א.א.י הנדסה.