הקמת משרדים

משרדי ב.ס.ד.ר השקעות 

משרדי רונן שם טוב

קרא עוד >

בשנים האחרונות אנו רואים צמיחה מתמדת בתעשייה הישראלית, מה שמוביל עשרות יזמים, בעלי עסקים וחברות להקים משרדים במיקומים שונים ברחבי הארץ. הקמת משרדים איננה מלאכה פשוטה וטומנת בחובה לא מעט אתגרים לצד ידע טכני ומקצועי במגוון רחב של תחומים בעולמות התכנון, הייעוץ והבנייה. ניהול פרויקט לשם הקמת משרד דורש מאיתנו משאבים, זמן רב ועבודה אל מול מגוון רחב של נותני שירות. אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות אודות הקמת משרד, בדיוק לשם כך – חברת א.א.י הנדסה אחת מן החברות המובילות בעולמות הבנייה מתמחה בהקמת משרדים ופה על מנת לענות לכם על כל השאלות.

אפיון נכון ומלא של המשרד שלנו

כאשר אנחנו ניגשים אל פרויקט של הקמת משרד, ממש כמו כל פרויקט בנייה אחר אנו נרצה לאפיין את הצרכים שלנו. אנו נתחיל מניתוח מלא של הצרכים של בעלי המשרד ומטרת המשרד – האם מדובר במשרד אשר ישמש אך ורק לעובדים או שמא מדובר במשרד המותאם לעובדים וללקוחות החברה בהתאמה. כמו כן אנו נרצה לאפיין את גודל השטח הנדרש לשם ביצוע המלאכות השונות, מיקום הנכס ומה הם הצרכים הפונקציונאליים השונים הדרושים בהקמת המשרד לרבות תשתיות.

בשלב זה בעלי  המשרד בליווי של אנשי המקצוע של א.א.י הנדסה יאפיינו יחד את הצרכים של החברה ושל המשרד תוך כדי ידיעה שהמשרד מהווה את הפנים ואת לב ליבו הפועם של העסק שלהם.

לאחר שהבנו את הצרכים של המשרד ושל הנפשות הפועלות בו אנו נפעל ללא לאות על מנת לאתר יחד את הנכס הטוב ביותר עבורכם הן מבחינת מיקום והן מבחינה פונקציונאלית תוך כדי התאמה לצרכים שלכם.

לאחר שהנכס אותר ואנו מוכנים למלאכה אנו ניפגש שוב לאחר שאנחנו כבר מכירים אחד את השני ויודעים את החזון העסקי לצד – "האני מאמין" שלכם בשלב זה אנו נעבוד יחד עם אדריכלים ואנשי מקצוע המתמחים בעולמות הבנייה אשר יתכננו בצורה הנדסית, עיצובית ופונקציונאלית את שטח המשרד שלכם – הן מבחינה חיצונית והן מבחינה פנימית.

הקמת משרדים בתקציב מוגדר מראש – האם זה אפשרי?

הקמת משרד הינה מלאכה לא פשוטה בה אנו נרצה לאפיין את החזון של העסק, את האגנ'דות ואת כל הדברים שאנחנו מאמינים בהם תוך כדי שאנחנו נשלב בין פונקציונאליות, עיצוביות וסביבת עבודה מושלמת לעובד וסביבה נוחה, מודרנית וממירה ללקוחות פוטנציאליים המגיעים אלינו. כתוצאה מכך אנו נצטרך להשקיע לא מעט משאבים, זמן וחשיבה. מה שגורם ללקוחות רבים לתהות האם אפשר להקים משרד בתקציב מוגדר מראש, גם בהנחה והתקציב לא הכי גדול.

אנו למדים כי הקמת משרדים בתקציב מוגדר מראש הינו דבר אפשרי ואף נעשה באופן קבוע אל מול עשרות משרדים ולקוחות פרטיים ועסקיים. על מנת להקים משרד בתקציב מוגדר אתם תצטרכו בראש ובראשונה לגשת אל אנשי המקצוע של א.א.י הנדסה עם סכום הקצה אותו אתם מעוניינים ויכולים להשקיע בשיפוץ ובניית המשרד שלכם.

לאחר שיהיה בידינו את התקציב אנו נוכל יחד איתכם לאפיין את הצרכים שלכם הן מבחינה עיצובית והן מבחינה פונקציונאליות ולעשות את ההתאמות הנדרשות – היום ניתן להקים משרד בכל תקציב אך דרושה מיומנות ומקצועיות בתחום. באמצעות ייעוץ להקמת משרדים של חברת א.א.י הנדסה תוכלו לקחת כל תקציב קטן כגדול ולמקסם אותו ככל האפשר בנראות של החלל שלכם, באביזרי קצה, פונקציונאליות משתנה ובשירותים משלימים נוספים אשר תדרשו.

"האם ניתן להקים משרד ללא בעל מקצוע?"

במרוצת השנים פגשנו מאות בעלי עסקים וחברות אשר תהו האם הם יכולים להקים משרד ללא בעל מקצוע וניסו לעשות זאת בעצמם ו/או יחד עם בעל מקצוע ללא ניסיון ומוניטין בתחום – מה שהוביל אותם לאבדן רב של כסף, משאבים וזמן לצד תכנון לוקה. בניית משרדים דורשת מאיתנו ידע טכני, מקצועי ומיומנות בעולמות הבנייה והאדריכלות. בדיוק לשם כך אנו נרצה לעבוד אל מול בעל מקצוע המתמחה בתחום אשר ידע לאפיין יחד איתנו את הצרכים העיצוביים והפונקציונאליים, ילווה אותנו בהכנת פרוגמה רעיונית למשרד, בניית מפרט אדריכלי וטכני, יסייע לנו למצוא את הנכס הטובה ביותר עבורנו, יפעל ללא לאות לשם יישום העבודה בפועל על ידי צוותי בנייה מקצועיים ויעזור לנו לנהל את הפרויקט תוך כדי מעטפת מלאה הניתנת תחת קורת גג אחת.

לשנות את המשרד דרך שיפוץ

ישנם לא מעט מקרים בהם אנו לא נצטרך להשתגע, לעבור אל לוקיישן חדש לשם שינוי המראה הכללי והאווירה במשרד שלנו. ישנם חללים רבים אשר נוכל לשנות אותם אלפי מונים – להפוך אותם לממירים יותר, גדולים יותר, פונקציונאליים ועיצוביים מבלי להתחיל מההתחלה. אם אתם בעלי משרד ואתם מרגישים שאתם צריכים שינוי אך מעבר אל מיקום אחר ו/או משרד גדול בהיקפו אינו עולה בקנה מידה אחד עם האסטרטגיות הכלכליות שלכם הרי שזהו לא סוף העולם.

דרך תכנון נכון ניתן לקחת כל חלל משרדי קיים ולהפוך אותו לחלל מרווח יותר, ממיר יותר ופונקציונאלי הרבה יותר עבורכם ועבור הלקוחות שלכם – כל מה שאתם צריכים זה את אנשי המקצוע של א.א.י הנדסה יחד איתכם אשר יגיעו אל המשרד שלכם, יבינו את הצרכים שלכם ויפעלו ללא לאות לשם שינוי.

מה המלאכות הנעשות במסגרת ייעוץ להקמת משרדים?

ייעוץ להקמת משרדים הוא שם כולל למגוון רחב של פעולות הנעשות במטרה לאפיין את המשרד שלכם וליצור עבורכם סביבת עבודה מנצחת. במסגרת ייעוץ להקמת משרדים אנו רואים פעולות רבות הנעשות בהתאמה לצרכים שלכם ולמצבכם הנוכחי – לדוגמא אם יש בידיכם חלל אותו תרצו לשפץ או שמא אתם מעוניינים להתחיל הכל מהתחלה. בין המלאכות שנעשות אנו רואים:

 • הגדרות תקציב – בשלב הראשוני אנו נרצה להגדיר את התקציב שלנו לשם הקמת המשרד – שכירות ו/או רכישת נכס פוטנציאלי, מיקום, צרכים פונקציונאליים ועיצוביים ועוד. התקציב שלנו הוא זה שיכוון אותנו לאורך כל השלבים הבאים ומהווה חלק בלתי נפרד מן תכנון המשרד שלנו לכן אנו נרצה להיעזר באנשי מקצוע אשר ימקדו אותנו בצורה נכונה וחכמה.
 • איתור נכס פוטנציאלי – לאחר שהגדרנו את התקציב אנו נרצה לאתר נכס פוטנציאלי להשכרה אשר יעמוד בהגדרות התקציב והמיקום שלנו. ישנם מקרים רבים בהם יש בידינו נכס אשר לא נראה "פוטנציאלי" ומספיק טוב אך באמצעות תכנון מחדש ניתן להפוך אותו לחלל מנצח.
 • אפיון הצרכים שלכם – לאחר שהגדרנו תקציב וישנו לנו נכס לשם ביצוע המלאכה אנו נאפיין את צרכי המשרד – מה הם הצרכים העיצוביים, מה הם הצרכים הפונקציונאליים, האם המשרד הינו משרד המיועד אך ורק לעבודה של עובדי החברה או שמא מגיעים גם לקוחות פוטנציאליים לפגישות עסקיות. לאחר שאפיינו את הנכס שלנו ואת הצרכים שלנו אנו יכולים להמשיך הלאה אל בניית תוכנית עבודה.
 • בניית תוכנית עבודה מפורטת ומסודרת ויישומה – בשלב זה אנו בונים תוכנית עבודה מפורטת ומסודרת בהתאם לתקציב ולכל הצרכים שאופיינו. אנו נתכנן את העבודה לפי תכנון אדריכלי, דרישות עיצוביות יחד עם מעצבי פנים המתמחים בתחומם וליווי של אנשי בנייה מומחים. לאחר בניית תוכנית העבודה אנו נפעל לשם יישום התוכנית תוך כדי הקפדה על סטנדרטים מחמירים.
 • קבלת המפתח – הגיע הרגע שחיכיתם לו יותר מכל, רגע קבלת המפתח. אפשר לברך?

החשיבות בעבודה עם בעל מקצוע המתמחה בהקמת משרדים

אנו רואים חשיבות בעבודה עם חברה המתמחה במלאכת הקמת משרדים אשר תוכל לאפיין יחד איתכם את הצרכים שלכם ולהתאים עבורכם בדיוק את מה שאתם צריכים. במרוצת השנים פגשנו לא מעט בעלי עסקים, חברות ויזמים פרטיים אשר החליטו להגשים את חלומם, לפרוץ כל תקרת זכוכית עסקית ולהקים משרד איכותי, פונקציונאלי ומודרני ופנו אל בעלי מקצוע ללא ניסיון ומוניטין בעולמות התכנון, הליווי והבנייה – כתוצאה מכך מצאו את עצמם משקיעים משאבים רבים, זמן וכסף ולבסוף לא הגיעו לתוצאות להם ייחלו.

ניהול פרויקטים למשרדים: איך לבחור חברה המתמחה בתחום?

חיפוש קטן במנועי החיפוש וברשתות החברתיות מוביל אותנו אל עשרות ואף מאות נותני שירות וחברות המציגות את עצמן כמתמחות בשיפוץ, תכנון, בנייה וליווי של ניהול פרויקטים למשרדים יחד עם זאת רווחת העננה – "איך נוכל למצוא את בעל המקצוע הטוב ביותר עבורנו?" הקמת משרד אינו הליך פשוט וטומן בחובו לא מעט אתגרים, לא מדובר רק במלאכת הקמה ובנייה אלא בפרויקט לכל דבר ועניין הכולל ייעוץ, הבנת הצרכים והתאמה ללקוח. אנשי המקצוע של א.א.י הנדסה ריכזו עבורכם מספר נקודות שיעזרו לכם לבחור את החברה הטובה ביותר בתחום:

 • ניסיון לצד ותק – בראש ובראשונה אנו נרצה לבדוק שהחברה איתה אנו עובדים הינה בעת ניסיון לצד ותק בעולמות הבנייה והשיפוץ, חברה זו תדע לאפיין את הצרכים שלנו בצורה הטובה ביותר ולתת לנו מענה פונקציונאלי ועיצובי לכל הצרכים שלנו תוך כדי תכנון נכון של החלל ותוכנית עבודה מפורטת ומסודרת.
 • מוניטין בתחום – אין מן הנמנע שחברה אשר צברה לעצמה ניסיון לצד ותק בעולמות הבנייה והייעוץ צברה לעצמה גם מוניטין. אנו נרצה לעבוד עם חברה בעלת מוניטין חיובי בתחום. מוניטין החברה יעיד לא מעט על פועלה, על טיבה ועל איכותה.
 • מתמחה בליווי וייעוץ – הקמת משרד אינו דבר שבשגרה לכן אנו נרצה לעבוד עם חברה אשר מספקת ליווי מלא תחת קורת גג אחת ומתמחה בליווי לצד ייעוץ להקמת משרדים – חברה זו הינה חברה אשר בנתה, אפיינה וליוותה מספר רב של פרויקטים בתחום ותהיה הבחירה הטבעית עבורנו.
 • ביטוח – אנו נרצה לבדוק שהחברה איתה אנו עובדים נותנת לנו ביטוח לאורך כל תקופת המלאכה בנוגע לכל מה שקורה במשרד ו/או בסביבת המשרד כתוצאה מן תהליך השיפוץ. אנו נרצה לוודא שאנחנו נהנים מביטוח מקיף לכל תרחיש לרבות ביטוח צד ג' – כך נוכל לדעת שלא יכולות לצפות לנו "הפתעות" לא נעימות בזמן העבודה.
 • אחריות מקצועית – אנשים רבים נוטים להתבלבל בין ביטוח לבין אחריות מקצועית, הלכה למעשה מדובר בשני דברים שונים לגמרי. אמנם שניהם עוזרים לנו להימנע מאי נעימויות אך התפקיד שלהם שונה. אחריות מקצועית הינה אחריות הניתנת לעבודת החברה לאחר סיום העבודה ולפרק זמן סביר – אנו נרצה לבדוק שאנחנו מקבלים אחריות מקצועית על העבודה כך נוכל להימנע מאי נעימויות.
 • אין תחליף שני לרושם ראשוני – אנו מאמינים שאין תחליף שני לרושם ראשוני, לפני שאנחנו ממהרים לסגור עסקה אנו נרצה להכיר את בעלי המלאכה איתם אנו הולכים לעבוד. דרך הכרת הנפשת הפועלות נוכל להבין לא מעט אודות החברה ואף לראות האם יש חיבור בינינו לבין עובדי החברה ו-הלך הרוח של החברה. אנו ממליצים לא להתפשר על פגישה ראשונה בה תכירו אחד את השני ותפיגו את כל החששות.
 • חוג לקוחות – חוג הלקוחות של החברה איתה אנו עובדים יעידו עליה לא מעט. אנו נרצה לעבוד עם חברה בעלת חוג לקוחות עשיר ואיכותי ממגוון רחב של קהלים לרבות מבני תעשייה ומשרדים. כמו כן, נוכל לבקש עם אחד מן חוג לקוחות החברה על מנת לשאול אודות ההתקשרות ועל שביעות רצונם.
 • תכנית עבודה מפורטת ומסודרת – אנו נרצה לעבוד אך ורק אל מול תכנית עבודה מפורטת ומסודרת תוך כדי עמידה בתקציב ובלוחות זמנים שהוגדרו מראש.

אלו הם מספר היבטים חשובים לשם בחירת חברה המתמחה בתחום, חשוב לציין שחברת א.א.י הנדסה הינה אחת החברות המובילות בתחום ועונה על כל הדגשים שצוינו לעיל.

מה העלות של הקמת משרד

אנו רואים מגוון רחב של עלויות והוצאות הכרוכות בהקמת משרד ובתפעולו השוטף. יזמים ובעלי עסקים רבים תוהים כמה יעלה להם להקים משרד – אנו למדים כי כל משרד שונה מן האחר ברמה התכנונית, התפעולית ובמגוון רחב של היבטים מה שמקשה לאמוד את המחיר של הקמת משרד. כיום ניתן לראות עשרות היבטים ומשתנים אשר משפיעים בצורה ישירה על המחיר של הקמת המשרד ותפעולו. ביניהם אנו רואים:

 • הוצאות שיפוץ, בנייה ותכנון – כחלק מן ההוצאות של הקמות המשרד אנו רואים את הוצאות השיפוץ, הבנייה והתכנון. בין הוצאות אלו אנו רואים את התכנון האדריכלי, מלאכת השיפוץ והבנייה, אפיון המשרד שלכם, תכנון שטח המשרד ורמת הגימור העיצובית והפונקציונאלית של המשרד.

 

 • שכירויות – שכירויות הם חלק בלתי נפרד מן עלות ההקמה של המשרד. השכירות לרוב תהיה מרכיב של שטח המשרד, מיקום המשרד והגודל שלו. במקרים בהם יהיה צורך בשירותים נוספים הרי שגם הם יהיו מגולמים בשכירות.
 • רכש ציוד – ציוד הוא חלק בלתי נפרד מן המשרד שלכם והוא עוזר לכם להפוך את הסביבה לאיכותית ונוחה יותר לעבודה. בין הציוד השכיח אנו רואים – מוצרי כתיבה, מחשבים, שולחנות, מערכות ישיבה וחומרים נוספים.
 • דמי ניהול וארנונה – משרדים רבים נוטים לשכוח, אך אנו רואים בבניינים ובחללי עבודה רבים "דמי ניהול" הנגבים. דמי ניהול וארנונה הם חלק מן העלויות השגרתיות של המשרד שלכם.
 • רווחת העובד – בשנים האחרונות אנו רואים עליה במודעות בקרב בעלי עסקים רבים בכל הקשור לטיפוח רווחת העובד מאחר ועובד מאושר ומרוצה הינו עובד פרודקטיבי ויעיל הרבה יותר – פינות קפה, חללי משחקים ו/או כל אביזר המיועד לנוחות ומנוחת העובד הינם חלק מן העלויות האפשרויות שלנו.

לכן, אנו נרצה לעבוד עם חברה אשר מספקת שירותי ייעוץ להקמת משרדים אשר תלווה אותנו משלב הרעיון תוך כדי אפיון מלא של כלל העלויות השונות – הן עלויות הבנייה, השיפוץ לצד עלויות קבועות – כך נוכל למקסם את המשרד שלנו ככל האפשר ולחסוך עשרות ואף מאות אלפי שקלים בחודש, הכל מתחיל בתכנון נכון.

אמרתם בניית משרדים – אמרתם א.א.י הנדסה

אנו שמחים לבשר לכם שאתם יכולים להפסיק את החיפושים אחר חברה המתמחה בהקמת לצד בניית משרדים מאחר והגעתם למקום הנכון ביותר עבורכם. חברת א.א.י הנדסה הינה חברה בעלת ניסיון של למעלה מ – 25 שנה והוקמה בשנת 1996 על ידי שמעון יצחק. החברה צברה במרוצת השנים ניסיון רב ועשיר במגוון רחב של פרויקטים לרבות פרויקטים העוסקים בבנייה ושיפוץ של מסעדות, חנויות, משרדים, מבני תעשייה ובתים פרטיים. החברה כיום מציעה לקהל לקוחותיה שירות בנייה לבתי עסק משלב האפיון והשלד ועד גמר המלאכה.

חברת א.א.י הנדסה הינה חברה הנדסית אשר מאמינה כי חומר הגלם הטוב ביותר הוא הנפשות הפועלות הלוקחות חלק במלאכה ומיישמת בכל פרויקט את סטנדרטי הליווי, האפיון והבניה הגבוהים ביותר ומספקת שירות מקצועי בשקיפות מלאה וברמת גימור חסרת פשרות, כל זאת תוך כדי עמידה במסגרות תקציביות, תכנית עבודה מפורטת ומסודרות ובלוחות זמנים ששנקבעו מראש.

כיום ניתן למצוא בצוות החברה כ – 14 עובדים מיומנים אשר חיים ונושמים את עולמות הליווי, הייעוץ והבנייה לצד עשרות קבלני משנה קבועים אשר נבחרו בקפידה לקחת חלק בדבר. בין קהל לקוחותינו ניתן למצוא מגוון רחב של משרדים, מסעדות, וחנויות: ווק טו ווק, רולדין, צ'וקה, עד העצם, ארומה, מרפאות שיניים, קליניקות, נאפיס, גרבו פתח תקווה, ספייסס, שוק צפון, נתח קצבים לצד עשרות משרדים פרטיים ועסקיים.

אנו מזמינים אתכם לשיחת אפיון בה נכיר אחד את השני ונמשיך יחד יד ביד אל משרד החלומות שלכם, מחכים לכם.

א.א.י הנדסה.