בניית חנות

נתח קצבים בראשון לציון

נתח קצבים מודיעין

ספייסס גבעתיים

ספייסס רעננה

ספייסס בילו

חממה בילו

ספייסס איילון

קרא עוד >

בניית חנות

החלטתם שאתם מעוניינים לבנות חנות חדשה, אין זה משנה מה הנישה בה אתם מעוניינים לעסוק – בניית חנות איננה מלאכה פשוטה, טומנת בחובה לא מעט אתגרים ודורשת מקצועיות ומיומנות, לפיכך אין מן הנמנע שנרצה לעבוד עם בעל מקצוע המתמחה בתחום. אנו למדים כי בניית חנות אינה מסתכמת אך ורק בהבנה של עולמות הבנייה אלא דורשת גם הבנה בבנייה ועיצוב למטרות מסחר ואף בליווי מקצועי. אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות אודות בניית חנות – בדיוק לשם כך אנשי המקצוע של א.א.י הנדסה פה לעשות לכם סדר.

בראש ובראשונה – אפיון של הצרכים שלכם

בראש ובראשונה כאשר אתם ניגשים למלאכת בניית חנות אנו נרצה לאפיין את הצרכים שלכם ככל האפשר. אנו נרצה לעשות בשלב הראשוני בדיקת כדאיות בה אנו בודקים את הרעיון של החנות שלכם, הערכת השקעה נדרשת, רווח צפי, נקודות איזון ובדיקות נוספות לשם בדיקת כדאיות של החנות שלכם. לאחר מכן אנו נפעל לשם אפיון ממוקד אף יותר של הצרכים שלכם תוך כדי שאנחנו נותנים מענה לנושאים נוספים – בחירת מיקום נכון, תוכנית עבודה מפורטת ומסודרת, ליווי בקבלת היתרים ואישורים, ניהול פיננסי והחשוב מכל תכנון אדריכלי ועיצובי.

תכנון אדריכלי ועיצובי הינו חלק בלתי נפרד מן החנות שלכם, אנו נרצה לתכנן את החנות בצורה מותאמת אישית כזו שתבדל אתכם מן המתחרים שלכם הן מבחינה אדריכלית, עיצובית והן מבחינה פונקציונאלית – כך נוכל למקם את החנות שלנו על המפה ולספק לכל הלקוחות הנכנסים אל החנות חוויה יוצאת דופן.

אנו חיים בעולם בו יש דגש רב על עיצוביות ו-ויזואליות מאחר ומה ש-"מצטלם טוב" סביר להניח שגם מרגיש טוב, נראה טוב ואיכותי מן השאר – דרך תכנון אדריכלי ועיצובי נכון תוכלו לקדם את המקום אלפי מונים ולהפוך אותו לאטרקטיבי הרבה יותר.

הקמת חנות בתקציב מוגדר – האם זה אפשרי?

אתם מעוניינים להקים חנות ותוהים האם תוכלו להקים את החנות שלכם לצד תקציב מוגדר מראש. אנו למדים כי ניתן כיום להקים חנויות רבות בתקציב מוגדר מראש. על מנת להקים חנות בתקציב מוגדר מראש לצד אילוצים פיננסים ולוגיסטים אתם תרצו לפנות אל חברה המתמחה בתחום. אנשי המקצוע של א.א.י הנדסה מתמחים בהקמת חנויות, משרדים, מפעלים ומסעדות וישמחו לתת לכם שירותי ייעוץ וליווי בהתאם לתקציב אותו אתם מעוניינים להשקיע בבניית החנות שלכם.

לאחר שנדע מה הוא התקציב שנו נוכל להתאים את התקציב אל הצרכים שלכם הן מבחינת מיקום, מבחינה עיצובית, פונקציונאלית ואדריכלית.

הקמת חנות: החשיבות בעבודה עם חברה המתמחה בהקמת חנויות

מדי שנה מוקמות מאות אלפי חנויות ברחבי ישראל, עשרות אלפים מהן נסגרות כתוצאה מתכנון לוקה – בחירת מיקום לא נכון, אי בדיקות כדאיות של העסק, תזרים מזומנים לוקה בחסר, אסטרטגיות שיווקיות לא מוצלחות ואפילו ניהול לוגיסטי הנעשה בצורה לא נכונה. על מנת להימנע מכל אלו ולשם מקסום החנות שלכם אנו מציעים לכם לעבוד עם חברה המתמחה בהקמת חנויות – חברה בעלת ותק, ניסיון ומוניטין בתחום אשר תדע לאפיין יחד איתכם את החנות שלכם ולתת לכם מעטפת מלאה תחת קורת גג אחת.

בניית חנות מסחרית – א.א.י הנדסה

בניית חנות מסחרית איננה מלאכה פשוטה אך אם היא נעשית עם א.א.י הנדסה היא הופכת לקלה הרבה יותר. אם חיפשתם אחר חברה המתמחה בבניית חנות מסחריות אין מן הנמנע שאתם יכולים להפסיק את החיפושים מאחר והגעתם למקום הנכון.

חברת א.א.י הנדסה הוקמה בשנת 1996 ובעלת ניסיון ומוניטין של למעלה מ – 25 שנים בתחום. החברה לקחה חלק במגוון רחב של פרויקטים העוסקים בבנייה, שיפוץ, תכנון וליווי של מסעדות, מבני תעשייה, בתים פרטיים וחנויות רבות ברחבי הארץ. אנו מציעים לקהל לקוחותינו מעטפת מלאה תחת קורת גג אחת משלב האפיון של החנות ועד גמר המלאכה.

אנו מזמינים אתכם לשיחת אפיון בה נלמד להכיר יותר טוב אחד את השני ולהתחיל דרך משותפת חדשה, מחכים לכם.

א.א.י הנדסה.