מסעדות

NEW DELI

חברת א.א.י הנדסה שיפצה את ניו דלי במודיעין.

במהלך הבנייה הושם דגש על כל אחד ואחד מהאזורים החל מאיכות חומרי הגלם ששימשו לבנייה, עיצוב הפנים ואיכות העבודה.

WOK TO WALK

חברת א.א.י הנדסה שיפצה את חלל המסעדה, אנו מלווים את לקוחותינו לכל אורך תהליך הבנייה תוך שקיפות מלאה ועמידה בכל דרישותיהם, אנו עומדים לשירות לקוחותינו גם לאחר מסירת העסק לפתרון כל תקלה או בעיה במקום. .

עד העצם כרמיאל

ארומה עפולה

פרויקט זה מיוחד ומורכב במינו מכוון שזהו פרויקט של סניף קיים ומתפקד הנדרש לשיפוץ בנייה וחידוש לאחר פעילות רבת שנים .מה שמצריך ביצוע מהיר מדויק ואיכותי .

בני הדייג

לחם בשר

אושי אושי

חברת א.א.י הנדסה הביאה אל השוק הישראלי סטנדרטי בנייה חדשים שאינם מתפשרים על איכות העבודה. אחד מפרויקטי הדגל של החברה הוא הקמת סניפים ברשת “אושי-אושי”.

איגנס בר

חברת א.א.י הנדסה הקימה מחדש את עולם הבילוי הלילי של תושבי רחובות הנהנים מבר מסעדה מעוצב ואקזוטי. תכנון “איגנס בר” בא להדגיש את אופי המקום…

ג’פניקה

חברתנו הייתה שותפה לתהליך התרחבות הרשת שדרוג סניפים קיימים והקמת סניפים נוספים, תוך מתן דגש לאיכות הביצוע עמידה בלוחות זמנים קצרים…

נאפיס

חברתנו הקימה את סניפי הרשת של נאפיס. תהליך הקמת סניפי הרשת נעשה תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים, כוח אדם מיומן והקפדה על כל פרט.

ONE סושי בר

מלאכת ההקמה התמקדה בהדגשת המוטיב האסייתי ובניסיון להעצים את התחושה המתקבלת מישיבה במקום, תחושה שתזכיר לכם במהירות את התרבות היפנית.

אושי אושי כפר סבא

תהליך הבנייה כלל מינוי אנשי צוות מומחים בהתאמה לאופי הבנייה הנדרשת, ניהול אפקטיבי של לוחות הזמנים ופיקוח יום יומי על איכות העבודה המתבצעת בשטח.

ביסטרו 56

אחד מפרויקטי הדגל שלנו היא מסעדת ביסטרו 56 השוכנת במרינה הרצליה, המסעדה מציעה לאורחיה תפריט מפנק משולב בבריזה ים תיכונית צוננת.

מטבח כפרי בהתאמה אישית למסעדות – נגריית יגל >

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ע”י מילוי טופס הצור קשר!

צור קשר