בחרו גלריה לפי אופי הפרויקט

גלריה כללית הפרויקטים שלנו

אתם מוזמנים לעיין בגלריית תמונות מכל פרויקט ובמכתבי הערכה שקיבלנו מכל לקוח.
אנו גאים למנות בתי עסק מובילים ומצליחים כל כך בין לקוחותינו הקבועים.

חגור שופס ברמת גן

חנות יין בשוק צפון

ספייסס רעננה

ספייסס בילו

לחם בשר

NEW DELI

שלושה קצבים-חולון

WOK TO WALK

                            פרויקט עד העצם כרמיאל

                            פרויקט ארומה מתחם G העמק עפולה

בני הדייג

אושי אושי

חברת א.א.י הנדסה הביאה אל השוק הישראלי סטנדרטי בנייה חדשים שאינם מתפשרים על איכות העבודה. אחד מפרויקטי הדגל של החברה הוא הקמת סניפים ברשת “אושי-אושי”.

איגנס בר

חברת א.א.י הנדסה הקימה מחדש את עולם הבילוי הלילי של תושבי רחובות הנהנים מבר מסעדה מעוצב ואקזוטי. תכנון “איגנס בר” בא להדגיש את אופי המקום…

ג’פניקה

חברתנו הייתה שותפה לתהליך התרחבות הרשת שדרוג סניפים קיימים והקמת סניפים נוספים, תוך מתן דגש לאיכות הביצוע עמידה בלוחות זמנים קצרים…

וניליה

חברתנו הייתה שותפה לתהליך ההקמה של סניפי רשת וניליה, הרשת בה חלומות על גלידה הופכים למציאות, טעמי הגלידה העשירים והמלאים….

וניליה רמת אביב

חברתנו מתמחה בבנייה והקמת פרויקטים על פי דרישות הלקוח ודרישות חוק נוספות. גלידת וניליה ברמת אוויר היא דוגמא מצוינת לכך….

נאפיס

חברתנו הקימה את סניפי הרשת של נאפיס. תהליך הקמת סניפי הרשת נעשה תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים, כוח אדם מיומן והקפדה על כל פרט.

ספייסס

עם מיתוג רשת ספייסס מחדש, חברת א.א.י הנדסה משמשת כקבלן הבית ושותפה מלאה בכל תהליך ההקמה של סניפי הרשת הקיימים והחדשים….

עיני

חברת א.א.י הנדסה הקימה את הקונדיטוריה תוך דגש על תאום הציפיות מול הלקוח, ושילוב של עסקים וותיקים והתאמתם לעיצוב המודרני…..

רולדין

להיות חלק מסיפור הצלחה היא שאיפתה של כל חברה, אנו בא.א.י הנדסה שמחים לקחת חלק בהתרחבותה של רשת רולדין ובהקמה של חלק מסניפי הרשת…

ביסטרו 56‎

אחד מפרויקטי הדגל שלנו היא מסעדת ביסטרו 56 השוכנת במרינה הרצליה, המסעדה מציעה לאורחיה תפריט מפנק משולב בבריזה ים תיכונית צוננת.

ליד ניהול פיננסי

בניית החנות נעשתה תוך ניצול מקסימאלי של חלל החנות והתאמתו לאופיו של המשרד, שילוב של החללים הפרטיים וחלל אופן ספייס….

Garbo

חנות “garbo” היא אחד מפרויקטי הבוטיק שהקימה חברתנו. בניית החנות נעשתה תוך ניצול מקסימאלי של חלל החנות והתאמתו לאופייה של החנות.

יוסף

בניית מסעדת “יוסף” הממוקמת בנמל תל אביב התבצעה בעזרת כוח אדם מיומן ומוסמך לעבודתו ובסיוע טכנולוגיות עבודה חדשניות…..

ONE סושי בר

מלאכת ההקמה התמקדה בהדגשת המוטיב האסייתי ובניסיון להעצים את התחושה המתקבלת מישיבה במקום, תחושה שתזכיר לכם במהירות את התרבות היפנית.

אושי אושי כפר סבא

תהליך הבנייה כלל מינוי אנשי צוות מומחים בהתאמה לאופי הבנייה הנדרשת, ניהול אפקטיבי של לוחות הזמנים ופיקוח יום יומי על איכות העבודה המתבצעת בשטח.

חממה

חברתנו הקימה את חנות הקונספט החדשה של חברת “קליית חממה”, חנות אשר מעניקה ללקוחותיה חוויה כוללת של ריחות, מראות וטעמים…..

B4

חברת א.א.י הנדסה הקימה את אולם האירועים B4 בהוד השרון, מתחם אירועים שנבנה על סמך חזונם של בעלי המקום לספק לתושבי המרכז את המקום האידיאלי לקיום אירוע.

קפה ג’ו

חברתנו לקחה חלק בהקמת סניפי רשת “קפה גו” אחת מרשתות בתי הקפה הגדולות בישראל. בניית בית קפה מחייבת עמידה בסטנדרטי בנייה גבוהים במיוחד…